Guided Biofilm Therapy Merry Christmas Paolo

VESELÉ VÁNOCE A paŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Rok 2018 je téměř za námi a naše společnost již nahlíží do roku 2019 a dále. Naše úspěchy nás nadále posouvají kupředu s velkou rychlostí, protože poskytujeme lepší, minimálně invazivní řešení profesionálům a pacientům po celém světě. Náš protokol GBT nabírá na větší síle. EMS pokračuje krok za krokem ve svém ušlechtilém poslání a současně zvyšuje inovace v celé své oblasti zaměření. Všechno výše uvedené bylo dosažitelné jen díky vám: našim příznivcům, našim věřícím a našim pilířům.

 

Kde jsme dnes, je jen začátek toho, co teprve bude překvapivá a vzrušující cesta. Začínáme zachycovat příležitosti na rychle se rozvíjejících trzích a náš plán je využít tyto příležitosti, ne zítra, ale nyní. Jedním z našich strategických pilířů pro rok 2019 je LIDÉ NA PRVNÍM MÍSTĚ! Lidé jsou to, co dává organizaci do pohybu a my se budeme snažit přinést Vám, našim lidem, to nejlepší v dentální profylaxi.

 

Děkujeme Vám za Vaši přízeň, Vaši vášeň a Vaši cestu. Těším se na další skvělý rok v EMS a rád bych Vám a Vašim rodinám popřál krásné svátky.

Paolo Zanetti, generální ředitel EMS