SDA Trainers_PL

SZKOLENIE GBT®
W TWOIM GABINECIE!

PL - GBT vs old methods comparison
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI W PROFILAKTYCE STOMATOLOGICZNEJ!

Guided Biofilm Therapy® to oparty na dowodach naukowych najnowocześniejszy protokół zarządzania biofilmem na zębach, tkankach miękkich i implantach, który odmieni pracę Twojego gabinetu! Przekonaj się, że profesjonalna higienizacja może być jednocześnie delikatna, skuteczna i zyskowna dla Twojej placówki!

NOWOCZESNY GABINET WYMAGA NOWOCZESNEGO PODEJŚCIA

Nie zostawaj w tyle za konkurencją i skorzystaj już teraz z profesjonalnego szkolenia, prowadzonego przez doświadczonych trenerów Swiss Dental Academy. Nauczysz się, jak zapewnić pacjentom delikatne, maksymalnie komfortowe, profesjonalne czyszczenie zębów oraz dowiesz się, jak wykorzystać 8 kroków protokołu GBT® w walce o ich zdrowy i piękny uśmiech oraz o rentowność Twojej placówki.


DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

 dla lekarzy stomatologów,

dla higienistek i higienistów stomatologicznych


CO ZYSKASZ DZIĘKI SZKOLENIU?

 poznasz protokół GBT®, który rewolucjonizuje profilaktykę stomatologiczną,

 w ramach 3-godzinnej praktyki przy fotelu dowiesz się, jak przeprowadzać higienizację w sposób maksymalnie komfortowy dla pacjenta i dla Ciebie jako operatora,

 nauczysz się zasad prawidłowej pracy skalerem oraz piaskarką nad- i poddziąsłowo,

 nauczysz się minimalizować emisję aerozolu w gabinecie, co jest szczególnie ważne w czasie pandemii,

 będziesz również inspirować i motywować pacjentów, by by jak najlepiej dbali o higienę jamy ustnej w warunkach domowych,

 Twoi pacjenci będą chętnie do Ciebie wracać na profesjonalną higienizację, bo będziesz bezboleśnie i skutecznie usuwać biofilm i kamień nazębny,

 zwiększysz wydajność i zyski placówki,

 otrzymasz oryginalny certyfikat EMS, który będzie mógł dumnie zawisnąć na ścianie,

 otrzymasz dostęp do grupy dyskusyjnej na Facebooku, na której nawiążesz branżowe znajomości i skonsultujesz swoje przypadki.


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Czas trwania szkolenia: 3-4 h

Miejsce szkolenia: Twój gabinet

Zalecana liczba uczestników: max. 5-6 osób (stawiamy na praktyczną naukę umiejętności, przy unicie)

PL_SDA_Trainers_2
Od lewej Trenerzy SDA w Polsce: Magdalena Michałowska, Olga Grabowska, Aleksandra Michalska, Małgorzata Stec, Natalia Szeląg, Michał Kluczkowski.
KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

Szkolenie GBT® w Twoim gabinecie poprowadzi jeden z certyfikowanych Trenerów Swiss Dental Academy - jednego z kluczowych programów treningowych w zakresie profesjonalnej profilaktyki stomatologicznej. SDA zapewnia szkolenia adresowane dla lekarzy stomatologów, higienistek oraz asystentek stomatologicznych. Od 2005 roku platforma SDA jest obecna w 25 krajach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Azji / Pacyfiku i Japonii, a od niedawna także w Polsce. Corocznie na świecie realizowanych jest ponad 1000 kursów, które zapewniają klinicystom takim jak Ty, merytoryczne praktyczne treningi z wykorzystania najnowocześniejszych technologii i protokołów, które poprawiają jakość i skuteczność zabiegów higienizacyjnych. Oprócz zwiększenia Twojej satysfakcji oraz zaufania Twoich pacjentów, szkolenia SDA pozwalają także na rozwój Twojej placówki - zadowoleni pacjenci polecają Ciebie i Twoją praktykę innym.

OFERTA SPECJALNA!

Przygotowaliśmy dla Ciebie 2 limitowane oferty specjalne do wyboru!


 UCZESTNICZĄC W SZKOLENIU, OTRZYMASZ 1 OPAKOWANIE GBT® BIOFILM DISCLOSER GRATIS!
Dzięki gąbeczkom wybarwiającym uwidocznisz biofilm, jednocześnie zachowując czystość w gabinecie (bez zachlapań unitu, spluwaczki czy, co gorsza, pacjenta).

 PRZY ZAKUPIE 4 KOŃCÓWEK PS, OTRZYMASZ SZKOLENIE ZA 50% CENY!
Jedna końcówka PS (Perio Slim) znajduje zastosowanie w 95% wszystkich przypadków, więcej o końcówce PS pod tym linkiem. Prześlij kopię faktury potwierdzającą zakup 4 końcówek PS na adres info@ems-poland.com i umów szkolenie w niższej cenie. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Nie zwlekaj i zapytaj o szkolenie już teraz!

no
SZKOLENIE GBT® POLECAJĄ

Zobacz historię sukcesu i relacje zadowolonych uczestników naszych szkoleń!

Formularz