Paolo Zanetti, General Manager

 

‘’EMS se již v minulosti zaměřovala a zaměřuje na pacienta a dlouhodobé orální zdraví. Věříme, že klíčem k celoživotnímu zachování zubů je profylaxe a údržba parodontu. Jsme rádi, že se naše poslání shoduje s IDS 2019. S blížícím se IDS budeme pokračovat v našem poslání pomáhat pacientům zachovat si vlastní zuby a implantáty déle. -Paolo Zanetti, generální ředitel, EMS

GUIDED {BIOFILM} THERAPY

GBT přineslo detekci biofilmu obarvením a jeho odstranění do popředí stomatologie. Jedná se o protokol 8 kroků, kde jsou ošetřující vedeni obarveným povlakem. Žádná barva, žádný plak. GBT využívá nejmodernější práškovou technologii AIRFLOW, PERIOFLOW a také PIEZON koncovky pro odstranění sub- a supragingiválního biofilmu  bezbolestným a minimálně invazivním způsobem.

Guided Biofilm Therapy představuje změnu paradigmatu v oblasti prevence a EMS je nadšeno, že je leaderem na této cestě. Srdcem EMS hodnot jsou pacienti a my budeme nadále pokračovat v posouvání hranic, abychom zajistili zdravá ústa, zdravé životy a šťastné pacienty.

 

GBT je IDS 2019!