Testing offer_ EMS Poland Q2-21
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI W PROFILAKTYCE STOMATOLOGICZNEJ!


Wykorzystaj najnowsze technologie i udowodnione naukowo procedury w walce o zdrowy uśmiech pacjentów. Skorzystaj z oferty specjalnej EMS Poland i zrewolucjonizuj profilaktykę w Twojej placówce w 4 prostych krokach:


1. ODBĄDŹ SZKOLENIE PRAKTYCZNE Z NOWOCZESNEJ PROFILAKTYKI

Indywidualne szkolenie Guided Biofilm Therapy (GBT) w Twoim gabinecie, podczas którego doświadczeni trenerzy Swiss Dental Academy (SDA) nauczą Twój zespół jak zapewnić pacjentom delikatne, maksymalnie komfortowe i profesjonalne czyszczenie zębów. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o szkoleniu. 


2. TESTUJ PRZEZ 14 DNI

Tylko teraz dajemy Ci możliwość przetestowania naszego urządzenia AIRFLOW® Prophylaxis Master przez 14 dni, w Twoim gabinecie. W tym czasie personel Twojej placówki będzie mógł przekonać się o skuteczności oryginalnego, szwajcarskiego mistrza profilaktyki.


3. KUP I SKORZYSTAJ Z ATRAKCYJNEGO FINANSOWANIA

Jeżeli po okresie testów zdecydujesz się na zakup poniższego zestawu, to będzie przysługiwać Ci możliwość skorzystania z bardzo preferencyjnej oferty finansowania. W skład zestawu wchodzą:

► Urządzenie AIRFLOW® Prophylaxis Master –  najnowsze urządzenie od EMS: unikalne rozwiązanie do stosowania w profilaktyce próchnicy, chorób przyzębia i leczeniu podtrzymującym. Urządzenie stworzone z myślą o intensywnym użytkowaniu przez profesjonalistów cechuje się wyjątkową ergonomią, wysoką precyzją, prostotą konserwacji i zgodnością z najwyższymi standardami higienicznymi. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o urządzeniu. 

► Wózek AIRFLOW® Station+, który przekształci urządzenie AIRFLOW® Prophylaxis Master w mobilną i kompaktową stację profilaktyczną, bez konieczności podłączania wody. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat wózka.


4. ODBIERZ PAKIET PROMOCYJNY O WARTOŚCI PONAD 8000 ZŁ BRUTTO

W skład pakietu wejdą materiały eksploatacyjne EMS do Twojego nowego urządzenia. Zyskasz uniwersalny zestaw materiałów – będziesz przygotowany do wykonywania skutecznej i komfortowej higienizacji we wszystkich przypadkach klinicznych. Zestaw przekażemy Ci wraz z Twoim nowym urządzeniem.
 


Spiesz się, OFERTA LIMITOWANA, ważna do 30.06.2021 r. lub do wyczerpania zapasów.

FORMULARZ KONTAKTOWY
  • Prezentacji protokołu Guided Biofilm Therapy (GBT)
  • Szkolenia SDA z nowoczesnej profilaktyki
  • Urządzenia AIRFLOW® Prophylaxis Master

Podane przez Ciebie w powyższym formularzu dane osobowe będziemy przetwarzać tylko i wyłącznie na potrzeby nawiązania z Tobą kontaktu celem przedstawienia Ci informacji, których sobie zażyczyłeś.
EMS szanuje Twoją prywatność i nigdy nie udostępni Twoich danych osobowych podmiotom zewnętrznym ani osobom trzecim.
Więcej informacji w polityce prywatności EMS.

Select your Practice or enter its details below
  • Select your Practice or enter its details below