Mission and Values

FABRYCZNE CENTRUM SERWISOWE

Fabryczne Centrum Serwisowe w Polsce mieści się Katowicach. To jedno z kilku miejsc na świecie i jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie właściciele i użytkownicy urządzeń EMS, szybko i skutecznie otrzymają profesjonalne wsparcie oraz pomoc wprost od producenta, bez pośredników, zawsze ze szwajcarską precyzją i terminowością. Zapraszamy!

mt_blanc

Jakość i precyzja wprost ze Szwajcarii

Jesteśmy po to, aby zagwarantować Ci bezproblemową pracę Twojego urządzenia EMS na długie lata.

Jako Fabryczne Centrum Serwisowe ściśle współpracujemy z centralą EMS w szwajcarskim Nyon i podlegamy regularnej ocenie i certyfikacji jakości naszej pracy. To właśnie dlatego urządzenia marki EMS nie mają przed nami żadnych tajemnic. Możesz bez obaw powierzyć nam swoje urządzenie, a naszym zadaniem będzie dostarczenie właściwej odpowiedzi na Twoje zgłoszenie w jak najkrótszym czasie.


CO NAS WYRÓŻNIA?

CO NAS WYRÓŻNIA?

edit

Serwis fabryczny EMS

Regularne audyty standardów postępowania i jakości świadczonych przez nas usług sprawiają, że nasze procedury serwisowe są takie same jak w szwajcarskiej centrali, przez co gwarantują w pełni profesjonalną i satysfakcjonującą obsługę.

Terminowość

Dzięki ścisłej współpracy ze szwajcarską centralą, zapewniamy możliwie najkrótszy czas reakcji i realizacji Twojego zlecenia.e

career

Wykwalifikowany i doświadczony zespół

Częste szkolenia serwisowe pozwalają na międzynarodową wymianę wiedzy i doświadczeń, dlatego nasza załoga to eksperci, gruntownie zaznajomieni z budową i funkcjonowaniem urządzeń EMS.

swiss_instruments

Tylko oryginalne części

Wykorzystujemy tylko i wyłącznie oryginalne części zamienne producenta, dostarczane wprost ze szwajcarskiego magazynu fabrycznego.

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

  1. 1 - 1st LEVEL SUPPORT - WSPARCIE W ROZWIĄZYWANIU PROSTYCH PROBLEMÓW
  2. 2 - WSPARCIE TECHNICZNE W ZAKRESIE PIERWSZEGO URUCHOMIENIA I CODZIENNEJ EKSPLOATACJI
  3. 3 - NAPRAWY GWARANCYJNE
  4. 4 - NAPRAWY POGWARANCYJNE
  5. 5 - PRZEGLĄDY OKRESOWE

ZASADY PRZYJĘCIA URZĄDZENIA EMS DO SERWISU:

Urządzenie powinno zostać dostarczone do serwisu wraz ze wszystkimi akcesoriami (nie dotyczy materiałów eksploatacyjnych);

Urządzenie powinno zostać zapakowane w sposób gwarantujący bezpieczeństwo w trakcie transportu (najlepiej w oryginalne opakowanie);

Urządzenie oraz wszystkie akcesoria muszą być oczyszczone oraz zdezynfekowane;

W przypadku zapotrzebowania na urządzenie zastępcze na czas realizacji Państwa zlecenia serwisowego, prosimy o kontakt z naszym oddziałem celem zawarcia umowy wypożyczenia.


GWARANCJA NA USŁUGI SERWISOWE W EMS POLAND

Wiemy co robimy i bierzemy za to pełną odpowiedzalność

EMS Poland sp. z o.o. udziela 12-miesięcznej gwarancji na części zamienne oraz usługi serwisowe świadczone przez lokalne Fabryczne Centrum Serwisowe, zgodnie z Ogólnymi Warunkami Gwarancji. 

Gwarancja obejmuje naprawę lub wymianę części i podzespołów wykorzystanych w procesie naprawy, które uległy uszkodzeniu na skutek wady materiałowej lub produkcyjnej oraz świadczone usługi serwisowe.

Wszelkie uszkodzenia wynikłe z powodu nieprzestrzegania instrukcji obsługi, wykorzystywania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem, modyfikacji bądź próby naprawy podjętej przez osobę nieautoryzowaną przez producenta, nie są objęte gwarancją.

Gwarancja jest udzielana zgodnie z ogólnoświatowymi warunkami gwarancji na usługi serwisowe i części zamienne Grupy EMS Electro Medical Systems S.A.


KONTAKT

EMS Poland Sp. z o.o.

Telefon: