Guided Biofilm Therapy Merry Christmas Paolo

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Na finiszu 2018 planujemy rok 2019 i kolejne lata. To właśnie nasze osiągnięcia i sukcesy pchają nas do przodu coraz szybciej i dalej, ponieważ nieustannie staramy się dostarczać lepsze, minimalnie inwazyjne rozwiązana dla lekarzy i pacjentów na całym świecie. Nasz pionierski protokół GBT staje się coraz bardziej popularny. Krok po kroku EMS kontynuuje swoją wspaniałą misję upowszechniając innowacje. Osiągnięcie tego wszystkiego było możliwe tylko dzięki Wam: naszym fanom, zwolennikom i filarom.

Miejsce, w którym jesteśmy dzisiaj jest tylko początkiem nadchodzącej, ekscytującej i zaskakującej zarazem podróży. Chcemy wykorzystać możliwości drzemiące na szybko rozwijających się rynkach, i to nie jutro – teraz. Jeden z naszych strategicznych filarów na 2019 rok są PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE! To Was, którzy naszej organizacji nadajecie ruch i kierunek będziemy chcieli uczynić najlepszymi profesjonalistami w branży stomatologii i profilaktyki.

Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie, pasję i tempo. Nie mogę doczekać się kolejnego wspaniałego roku w EMS i chciałbym życzyć aby nadchodzący, swiąteczny czas był dla Was i Waszych najbliższych czasem szczęścia i radości.

Paolo Zanetti, Dyrektor Generalny, EMS